Bieg Puchacza – Barlineckie Biegi Przełajowe, Edycja II

Cykl sześciu biegów pomiędzy 30 października 2022 a 12 marca 2023 roku rozegranych w około miesięcznych odstępach w formule Grand Prix. Żeby zostać sklasyfikowanym w cyklu, trzeba zaliczyć co najmniej cztery biegi.

Zawody dedykowane dla każdego, od najszybszych biegaczy przełajowców do całkowitych amatorów biegania, którzy dopiero co „wstali z kanapy” Odcinek 5 kilometrów, co prawda dość wymagający, ale do pokonania absolutnie przez każdego. Każdy, kto miał przyjemność biegać po lesie w jesienno-zimowej aurze wie jak magiczny jest to klimat. Jeśli dodamy do tego jeszcze grupę osób, pewną dozę rywalizacji, naturę, którą tworzy tutaj niezwykle malowniczy las nad przepięknym jeziorem Barlineckim, to możemy spodziewać się naprawdę niesamowitych doznań 🙂

Jeśli chodzi o samą rywalizację, to dajemy tutaj dwie możliwości. Pierwszą jest to rywalizacja w każdym pojedynczym biegu, a drugą w całym cyklu biegów. Warunkiem bycia sklasyfikowanym w całym cyklu jest wzięcie udziału w co najmniej czterech biegach.

Zapraszamy 🙂

Foto w tle i w artykule: Dulny Foto

Gmina Barlinek
Nadleśnictwo Barlinek